| размер на конуса | 18 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| размер на конуса | 18 mm |
| външен диаметър | 43 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| необходими бройки | 2 |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с предпазен пръстен |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| тегло | 0,350 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| размер на конуса | 18 mm |
| дебелина | 18 mm |
| външен диаметър | 42,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| размер на конуса | 18 mm |
| дебелина | 18 mm |
| външен диаметър | 42,5 mm |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| външен диаметър | 43 mm |
| размер на конуса | 18 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 45,2 mm |
| ширина | 45,2 mm |
| височина | 76 mm |
| мярка на резбата | Pinch Bolt 18mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с предпазен пръстен |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| тегло | 0,35 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 42,45 mm |
| височина | 69 mm |
| отвор | 18 mm |
| страна на монтаж | двустранен |
| продуктов номер | S4223500 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с предпазен пръстен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,430 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| външен диаметър 1 | 42,45 mm |
| външен диаметър 2 | 18 mm |
| тегло | 0,36 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отвън |
| дебелина | 18 mm |
| размер на конуса | 18 mm |
| конструктивна височина | 80,5 mm |
| за OEномер | GE4T34300E |
| за OEномер | GE4T34350E |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| за OEномер | G03034300F |
| за OEномер | G03034350F |
| размер на конуса | 14 mm |