| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | двустранен |
| размер на конуса | 18 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с коронна гайка |
| външна резба | M16x1,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 72 mm |
| ширина | 100 mm |
| височина | 102 mm |
| мярка на резбата | M16x1.5 |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| диаметър 1 | 17,8 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| диаметър 1 | 17,8 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | двустранен |
| размер на конуса | 18 mm |
| височина | 93 mm |
| мярка на резбата | M16x1.5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с коронна гайка |
| вид на закрепването | седлово закрепване |
| монтажен диаметър | 19,6 mm |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| мярка на резбата | M16x1,5 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| размер на конуса | 19,6 mm |
| външна резба | M16 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 24 |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,76 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отвън |
| размер на конуса | 17,8 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 87,2 mm |
| ширина | 106 mm |
| височина | 108 mm |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| размер на конуса | 19,65 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| мярка на резбата 1 | M18x1,5 |
| външна резба | M18 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 27 |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 1,04 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,780 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| размер на конуса | 19,6 mm |
| размер на конуса | 17,85 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| мярка на резбата 1 | M16x1,5 |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 1,120 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 80 mm |
| височина | 76 mm |
| отвор | 20 mm |
| мярка на резбата 1 | M16X1,5 |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 80 mm |
| височина | 34 mm |
| отвор | 22,2 mm |
| мярка на резбата 1 | M18X1,5 |