| размер на конуса | 18 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| размер на конуса | 18 mm |
| външен диаметър | 43 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| необходими бройки | 2 |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| външен диаметър | 43 mm |
| размер на конуса | 18 mm |
| диаметър | 18 mm |
| за OEномер | B32H34300 |
| за OEномер | B32H34350B |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| външен диаметър 1 | 42,45 mm |
| външен диаметър 2 | 18 mm |
| тегло | 0,382 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| размер на конуса | 18 mm |
| конструктивна височина | 80,5 mm |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 0,37 kg |
| необходими бройки | 1 |