| дебелина | 15,5 mm |
| външен диаметър | 29 mm |
| вътрешна резба | M14 x 1,5 mm |
| качество/клас | 10 |
| размер на ключ | 21 |
| DIN/ISO | 913 |
| тегло | 0,045 kg |
| дебелина | 15,5 mm |
| външен диаметър | 29 mm |
| вътрешна резба | M14 x 1,5 mm |
| качество/клас | 10 |
| размер на ключ | 21 |
| DIN/ISO | 913 |
| тегло | 0,045 kg |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 14 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | вътрешен |
| тегло | 0,195 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | отдолу |
| необходими бройки | 2 |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 14 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | вътрешен |
| тегло | 0,195 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| външен диаметър | 34,1 mm |
| мярка на резбата 1 | MM14X1.5R |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | R10077 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | необходим е специален инструмент за монтаж |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 35 mm |
| височина | 66,5 mm |
| отвор | 19 mm |
| мярка на резбата 1 | M14X1,5 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | вътрешен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 35 mm |
| отвор | 19 mm |
| мярка на резбата 1 | M14X1,5 |
| страна на монтаж | вътрешен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 92 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 0,424 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | вътрешен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | вътрешен |
| външна резба | M14x1,5 mm |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | вътрешен |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| външна резба | M14x1,5 mm |
| размер на конуса | 17,3 mm |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| ъгъл на наклона на конус | 1/10 |
| размер на конуса | 17 mm |
| външен диаметър | 41,3 mm |
| мярка на резбата 1 | MM14X1.5R |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | R10112 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | необходим е специален инструмент за монтаж |
| дължина | 92 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 0,424 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | на предната ос отгоре |
| ъгъл на наклона на конус | 1/10 |
| размер на конуса | 13 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| мярка на резбата 1 | MM10X1.5R |
| само във връзка с | 3 x M8 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | вътрешен |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 50 mm |
| височина | 50,8 mm |
| отвор | 14,3 mm |
| мярка на резбата 1 | M10X1,5 |
| необходими бройки | 2 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| мярка на резбата | M14*1.5 |
| размер на конуса | 17,5 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 1:10 |
| необходими бройки | 2 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | горе |
| тегло | 0,328 kg |
| необходими бройки | 2 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| външен диаметър | 41 mm |
| височина | 91,8 mm |
| размер на конуса | 17,3 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| усилено изпълнение |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отвън |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| диаметър | 51 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | горе |
| тегло | 0,328 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| мярка на резбата 1 | M10x1,5 |
| мярка на резбата 2 | M8x1,25 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| за OEномер | 211 330 9907 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| за OEномер | 220 333 0727 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |