| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 56 mm |
| височина | 87,5 mm |
| отвор | 19,2 mm |
| мярка на резбата 1 | M14X1,5 |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 18,25 mm |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| мярка на резбата | M14*1.5 |
| мярка на резбата | 11.8 |
| ъгъл на наклона на конус | 1:10 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| външен диаметър 1 | 45,3 mm |
| външна резба 2 | M14x1,5 mm |
| тегло | 0,5 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отвън |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | предна ос |