| ширина | 37 mm |
| дължина 2 | 68 mm |
| тегло | 300 g |
| външна резба 2 | M 12X1,5 mm |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| размер на конуса | 15 mm |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | двустранен |
| мярка на резбата | 14x1,5 |
| размер на конуса | 16,5 mm |
| мярка на резбата | 14x1,5 |
| размер на конуса | 16,5 mm |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 68 mm |
| височина | 69 mm |
| отвор | 17,2 mm |
| мярка на резбата 1 | M12X1,5 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 90 mm |
| ширина | 80 mm |
| височина | 55 mm |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| страна на монтаж | предна ос |
| мярка на резбата | M14x1.5 |
| страна на монтаж | предна ос |
| мярка на резбата | M14x1.5 |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | вътрешен |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 138 mm |
| височина | 69 mm |
| отвор | 21,2 mm |
| мярка на резбата 1 | M14X1,5 |
| страна на монтаж | вътрешен |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 148 mm |
| отвор | 21,2 mm |
| мярка на резбата 1 | M12X1,5 |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | вътрешен |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| номер на артикул в чифта | 316 010 0006 |
| страна на монтаж | вътрешен |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| номер на артикул в чифта | 316 010 0005 |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| размер на конуса | 14,8 mm |
| мярка на резбата 1 | MM12X1.5R |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | вътрешен |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| ъгъл на наклона на конус | 1/5 |
| размер на конуса | 16,4 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| мярка на резбата 1 | MM14X1.5R |
| номер на артикул в чифта | 21486 |
| само във връзка с | 2 x M12 |
| страна на монтаж | вътрешен |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| ъгъл на наклона на конус | 1/5 |
| размер на конуса | 16,4 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| мярка на резбата 1 | MM14X1.5R |
| номер на артикул в чифта | 21487 |
| само във връзка с | 2 x M12 |
| страна на монтаж | вътрешен |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | вътрешен |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | отвън |
| външна резба | 12x1,5 mm |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | вътрешен |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | вътрешен |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| необходими бройки | 1 |
| необходими бройки | 1 |