| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| ъгъл на наклона на конус | 1/6 |
| размер на конуса | 16,4 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| мярка на резбата 1 | MM12X1.5R |
| номер на артикул в чифта | 21583 |
| само във връзка с | 2 x M14 |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| ъгъл на наклона на конус | 1/6 |
| размер на конуса | 16,4 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| мярка на резбата 1 | MM12X1.5R |
| номер на артикул в чифта | 21582 |
| само във връзка с | 2 x M14 |
| дължина | 136 mm |
| ширина | 52 mm |
| височина | 80 mm |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| дължина | 136 mm |
| ширина | 52 mm |
| височина | 80 mm |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| номер на артикул в чифта | 36877 |
| дължина | 89,5 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 0,610 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | вътрешен |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина | 44,8 mm |
| височина | 71,7 mm |
| отвор | 23,9 mm |
| мярка на резбата 1 | M14X1,5 |
| външен диаметър | 44,6 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | вътрешен |
| тегло | 0,435 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| височина | 60,5 mm |
| отвор | 19,9 mm |
| мярка на резбата 1 | M12X1,5 |
| номер на артикул в чифта | 36875 |
| дължина | 89,5 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 0,61 kg |
| необходими бройки | 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с предпазен пръстен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,32 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 113,5 mm |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| номер на артикул в чифта | JBJ1055 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| номер на артикул в чифта | 316 010 0010 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| номер на артикул в чифта | 316 010 0009 |
| размер на конуса | 16,4 mm |
| размер на конуса | 16,4 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| височина | 60,5 mm |
| отвор | 19,9 mm |
| мярка на резбата 1 | M12X1,5 |
| външен диаметър | 44,6 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | вътрешен |
| тегло | 0,435 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| външна резба | M14 x 1.5 mm |
| външен диаметър | 44,6 mm |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | вътрешен |
| дължина | 113,5 mm |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| номер на артикул в чифта | JBJ1054 |
| размер на конуса | 18,9 mm |
| номер на артикул в чифта | 11 93 6877 |
| дължина | 89,5 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 0,610 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 11 93 6875 |
| дължина | 89,5 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 0,61 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | ADG08687 |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,002 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 87 mm |
| диаметър | 53,5 mm |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| за OEномер | 31124048627 |
| за OEномер | 31126772301 |
| за OEномер | 31124048628 |
| за OEномер | 31126772302 |
| номер на артикул в чифта | ADG08688 |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 0,001 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | отвън |
| външна резба | 12x1,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отвън |
| дължина | 113,5 mm |
| височина | 70 mm |
| размер на конуса | 18,9 mm |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | вътрешен |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | вътрешен |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отвън |
| дължина | 113,5 mm |
| височина | 70 mm |
| размер на конуса | 18,9 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | вътрешен |
| височина | 72 mm |
| номер на артикул в чифта | ADB118602 |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | отвън |
| тегло | 0,55 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | ADB118601 |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | отвън |
| тегло | 0,56 kg |
| необходими бройки | 1 |