| страна на монтаж | на предната ос отгоре |
| диаметър | 41 mm |
| конструктивна височина | 90 mm |
| монтажен диаметър | 15 mm |
| външна резба | 14X1,5 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| тегло | 0,36 kg |
| количество | 4 |
| дължина | 49 mm |
| ширина | 49 mm |
| височина | 86 mm |
| мярка на резбата | M14x1.5 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина | 41,1 mm |
| отвор | 15,2 mm |
| мярка на резбата 1 | M14X1,5 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина | 41,1 mm |
| отвор | 15,2 mm |
| мярка на резбата 1 | M14X1,5 |
| външен диаметър | 41,1 mm |
| височина | 88 mm |
| мярка на резбата | M14x1.5 |
| страна на монтаж | отпред |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| размер на конуса | 15 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 1/4 |
| мярка на резбата 1 | M14x1,50 |
| диаметър | 41 mm |
| външна резба | M14x1,5 mm |
| конструктивна височина | 86 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 20 |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,38 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| ъгъл на наклона на конус | 1/4 |
| размер на конуса | 15,2 mm |
| външен диаметър | 41,1 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| мярка на резбата 1 | MM14X1.5R |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | R10080 |
| само във връзка с | Circlip |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | необходим е специален инструмент за монтаж |
| диаметър | 15,2 mm |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,440 kg |
| необходими бройки | 1 |