| външен диаметър | 16 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 0,510 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| брой на дупките | 3 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| външен диаметър 2 | 16 mm |
| тегло | 0,496 kg |
| необходими бройки | 2 |
| размер на конуса | 16 mm |
| болт (щифт) | 16 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| размер на конуса | 16 mm |
| за OEномер | 55703627 |
| за OEномер | 55703629 |
| за OEномер | 5352038 |
| за OEномер | 5352039 |
| за OEномер | 3520W3 |
| за OEномер | 3521S6 |
| за OEномер | 3520Y4 |
| за OEномер | 3521V5 |
| за OEномер | 51783057 |
| за OEномер | 51783056 |