| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина | 56 mm |
| височина | 52 mm |
| отвор | 16 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| размер на конуса | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| само във връзка с | 3 x M8 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| брой на дупките | 3 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| външен диаметър 2 | 16 mm |
| тегло | 0,496 kg |
| болт (щифт) | 16 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |