| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина | 59 mm |
| отвор | 18,5 mm |
| мярка на резбата 1 | M12X1,25 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| външна резба | M12 x 1,25 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,73 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| височина | 72 mm |
| мярка на резбата | M12x1,75 |
| размер на конуса | 15,05 mm |
| външна резба | M12 x 1,25 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,73 kg |
| необходими бройки | 2 |