| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| тегло | 0,560 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 92,7 mm |
| ширина | 79,7 mm |
| височина | 80 mm |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 60 mm |
| височина | 69 mm |
| отвор | 16 mm |
| мярка на резбата 1 | M12X1,25 |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| размер на конуса | 13,4 mm |
| продуктов номер | 4221580 |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| тегло | 0,560 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| дължина | 34 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 13,4 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| размер на конуса | 13,5 mm |
| външна резба | M12 x 1,50 RHT M mm |
| ъгъл на наклона на конус | 1/6 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| размер на конуса | 13,5 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| брой на дупките | 3 |
| външна резба 2 | M12x1,25 mm |
| тегло | 0,54 kg |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| ъгъл на наклона на конус | 1/6 |
| размер на конуса | 13,4 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| само във връзка с | 3 x M10 |
| размер на конуса | 13,4 mm |
| тегло | 0,6 kg |