| секция | горна част |
| конструктивна височина 1 | 85,5 mm |
| външна резба | M16x1,5 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| диаметър 1 | 14,7 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | двустранен |
| тип управление | за напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| размер на конуса | 17,5 mm |
| Диаметър на точките на укрепване | 8,5 |
| външна резба | M14 x 1,50 RHT M mm |
| необходими бройки | 2 |
| брой на дупките за закрепване | 4 |
| размер на конуса | 17,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | горе |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | горе |
| технически информационен номер | Ball joint |
| конструктивна височина | 101 mm |
| монтажен диаметър | 18 mm |
| външна резба 1 | 14 x 1,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | горе |
| технически информационен номер | Ball joint |
| конструктивна височина | 101 mm |
| монтажен диаметър | 18 mm |
| външна резба 1 | 14 x 1,5 mm |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| размер на конуса | 17,4 mm |
| мярка на резбата 1 | MM14X1.5R |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| страна на монтаж | на предната ос отгоре |
| тегло | 0,550 kg |
| необходими бройки | 2 |
| външна резба | M18 x 1,5 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| страна на монтаж | на предната ос отгоре |
| тегло | 0,55 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | горе |
| брой на дупките | 4 |
| външна резба 2 | M14x1,5 mm |
| тегло | 0,696 kg |
| страна на монтаж | на предната ос отгоре |
| размер на конуса | 17,5 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| размер на конуса | 17,4 mm |
| мярка на резбата 1 | MM14X1.5R |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | на предната ос отгоре |
| за OEномер | 03 10 821 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отвън |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| мярка на резбата | M14*1.5 |
| ъгъл на наклона на конус | 1:6 |
| размер на конуса | 15,6 mm |