| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,5 kg |
| размер на конуса | 16 mm |
| височина | 26 mm |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| параметър | 2004015 |
| размер на конуса | 16 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| продуктов номер | 4221552 |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| болт (щифт) | 16 mm |
| необходими бройки | 2 |
| брой на дупките за закрепване | 3 |
| тегло | 500 g |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| размер на конуса | 16 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 90 mm |
| ширина | 75 mm |
| височина | 76 mm |
| мярка на резбата | Pinch Bolt 16mm |
| диаметър | 16 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| тегло | 0,503 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| ъгъл на наклона на конус | / |
| размер на конуса | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| само във връзка с | 3 x M10 |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 43 mm |
| отвор | 16 mm |
| мярка на резбата 1 | M18X1,5 |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| дължина | 26 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| болт (щифт) | 16 mm |
| Диаметър на точките на укрепване | 10,5 |
| необходими бройки | 2 |
| брой на дупките за закрепване | 3 |
| тип управление | за напречен носач |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| брой на проводите | 2 |
| размер на конуса | 16 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| брой на дупките | 3 |
| външен диаметър 2 | 16 mm |
| тегло | 0,51 kg |
| диаметър | 16 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| тегло | 0,503 kg |
| необходими бройки | 2 |
| вид на монтаж | завинтен |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| диаметър | 15 mm |
| за OEномер | 1603202 |
| размер на конуса | 16 mm |
| тегло | 0,4 kg |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| ъгъл на наклона на конус | / |
| размер на конуса | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| само във връзка с | 3 x M10 |