| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| външен диаметър | 41,4 mm |
| размер на конуса | 16,1 mm |
| вид на монтаж | запресован |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| тегло | 0,46 kg |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| външен диаметър | 41 mm |
| височина | 56 mm |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 52 mm |
| височина | 126 mm |
| отвор | 18 mm |
| мярка на резбата 1 | M12X1,25 |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 52 mm |
| ширина | 52 mm |
| височина | 128 mm |
| мярка на резбата | M14x1.5 |