| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| за OEномер | 8200688877 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| за OEномер | 401608374R |
| вид на резбата | с лява резба |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| външна резба | M16 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 24 |
| тегло | 0,530 kg |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 60 mm |
| отвор | 23 mm |
| мярка на резбата 1 | M16X1,5 |
| дължина | 60 mm |
| ширина | 60 mm |
| височина | 100 mm |
| мярка на резбата | M16x1.5 |
| дължина | 60 mm |
| ширина | 60 mm |
| височина | 100,5 mm |
| мярка на резбата | M16x1.5 |
| външна резба | M45 x 1,5 LH mm |
| външна резба | M16 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 46 |
| вид на резбата | с лява резба |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 0,535 kg |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| вариант на екипировка | PLUS KIT |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| ъгъл на наклона на конус | 1/5 |
| мярка на резбата | MM45X1.5R |
| размер на конуса | 17,8 mm |
| мярка на резбата 1 | MM16x1.5R |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | R10092 |
| само във връзка с | Plate |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | необходим е специален инструмент за монтаж |
| външна резба | M16 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 24 |
| тегло | 0,530 kg |
| мярка на резбата | M16 x 1.5 |
| размер на конуса | 23 mm |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| мярка на резбата | M16x1,5 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| страна на монтаж | отдолу |
| мярка на резбата | M16x1,5 |
| вид на резбата | с лява резба |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| мярка на резбата 1 | M16x1,5 |
| мярка на резбата 2 | M45x1,5 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вид на резбата | с дясна резба |
| необходими бройки | 2 |
| размер на конуса | 17,9 mm |
| вид на резбата | с лява резба |
| необходими бройки | 2 |
| размер на конуса | 17,9 mm |
| тегло | 0,530 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| мярка на резбата 1 | M16x1,5 |
| мярка на резбата 2 | M45x1,5 |
| вид на резбата | с лява резба |
| мярка на резбата | M 16 x 1,5 |
| мярка на резбата 1 | M 45 x 1,5 |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | предна ос |