| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина | 62 mm |
| височина | 80 mm |
| отвор | 15,4 mm |
| мярка на резбата 1 | M12X1,25 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| допълнително необходим артикул /артикулномер/ | 37472 01 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |