| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| външен диаметър | 17 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| размер на конуса | 17 mm |
| продуктов номер | 4220030 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| размер на конуса | 15 mm |
| размер на конуса | 17 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 17 mm |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| външен диаметър | 17 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| тегло | 0,293 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| размер на конуса | 17 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| размер на конуса | 17 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| тегло | 0,332 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| размер на конуса | 15 mm |
| необходими бройки | 2 |
| тип управление | за напречен носач |
| болт (щифт) | 17 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| размер на конуса | 17 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| тегло | 0,343 kg |
| необходими бройки | 2 |
| външен диаметър | 15 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| тегло | 0,290 kg |
| необходими бройки | 2 |
| външен диаметър | 15 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| тегло | 0,29 kg |
| необходими бройки | 2 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| тегло | 0,332 kg |
| необходими бройки | 2 |
| външен диаметър | 17 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| тегло | 0,293 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| брой на дупките | 3 |
| външен диаметър 2 | 17 mm |
| тегло | 0,408 kg |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 2,8224 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 30 mm |
| височина | 65,5 mm |
| отвор | 17 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 60 mm |
| ширина | 72 mm |
| височина | 64 mm |
| мярка на резбата | Pinch Bolt 15mm |