| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 21 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,597 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| ъгъл на наклона на конус | 1/5 |
| размер на конуса | 17,4 mm |
| външен диаметър | 42 mm |
| мярка на резбата 1 | MM14X1.5R |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 21 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,597 kg |
| необходими бройки | 2 |