| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 81 mm |
| ширина | 95 mm |
| височина | 81 mm |
| мярка на резбата | M12x1.25 |
| тегло | 390 g |
| външна резба 2 | M 12x1,25 mm |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | предна ос |
| размер на конуса | 14,5 mm |
| тегло | 520 g |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| размер на конуса | 14,5 mm |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| параметър | 2204008 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | двустранен |
| размер на конуса | 14,5 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 1/5 |
| диаметър 1 | 14 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| параметър | 2204009 |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| ъгъл на наклона на конус | 1/5 |
| диаметър 1 | 14,5 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | горе |
| външна резба | M12x1,25 mm |
| размер на конуса | 14,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| необходими бройки | 2 |
| ъгъл на наклона на конус | 1:5 |
| мярка на резбата | M12x1,25 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | горе |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| брой на дупките | 3 |
| външна резба 2 | M12x1,25 mm |
| тегло | 0,454 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 81 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 81 mm |
| мярка на резбата | M12x1.25 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| размер на конуса | 14,7 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | горе |
| тегло | 0,450 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| външна резба | M12x1,25 mm |
| размер на конуса | 14,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| необходими бройки | 2 |
| ъгъл на наклона на конус | 1:5 |
| мярка на резбата | M12x1,25 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 0,550 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 60,35 mm |
| височина | 62,5 mm |
| отвор | 17 mm |
| мярка на резбата 1 | M12X1,25 |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 52 mm |
| височина | 63,75 mm |
| отвор | 17,45 mm |
| мярка на резбата 1 | M12X1,25 |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| ъгъл на наклона на конус | 1/5 |
| размер на конуса | 14,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| мярка на резбата 1 | MM12x1.5R |
| само във връзка с | 4 x M7 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 0,550 kg |
| необходими бройки | 2 |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | горе |
| тегло | 0,450 kg |
| необходими бройки | 2 |