| мярка на резбата | M10 |
| дължина | 125 mm |
| размер на конуса | 16 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 114 mm |
| ширина | 41 mm |
| височина | 63 mm |
| мярка на резбата | Pinch Bolt 16mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с пластмасово стъкло |
| болт (щифт) | 16 mm |
| Диаметър на точките на укрепване | 10,5 |
| дължина | 94 mm |
| необходими бройки | 2 |
| брой на дупките за закрепване | 2 |
| мярка на резбата | M10 |
| размер на конуса | 16 mm |
| тегло | 0,54 kg |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| диаметър на отвора на фланеца | 10 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| Диаметър на точките на укрепване | 10 |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| размер на конуса | 16 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| брой на дупките | 2 |
| отвор 1 | 10 mm |
| външен диаметър 2 | 16 mm |
| тегло | 0,52 kg |
| тип управление | за напречен носач |
| вид на монтаж | завинтен |
| глава на болт (щифт) | 16 mm |
| разстояние между дупките за закрепване | 45 |
| отвор | 10 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| обща дължина | 124 mm |
| дебелина | 16 mm |
| мярка на резбата | M10 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |