| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| външна резба | M12x1,25 mm |
| размер на конуса | 12,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| необходими бройки | 2 |
| номер на артикул в чифта | 19123 |
| ъгъл на наклона на конус | 1:10 |
| мярка на резбата | M12x1,25 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| външна резба | M12x1,25 mm |
| размер на конуса | 12,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| необходими бройки | 2 |
| номер на артикул в чифта | 19122 |
| ъгъл на наклона на конус | 1:10 |
| мярка на резбата | M12x1,25 |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| номер на артикул в чифта | JBJ200 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | горе |
| размер на конуса | 11,5 mm |
| външна резба | M10x1,25 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | двустранен |
| размер на конуса | 11,5 mm |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| номер на артикул в чифта | JBJ199 |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |