| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 122 mm |
| ширина | 63 mm |
| височина | 72 mm |
| мярка на резбата | Pinch Bolt 17mm |
| тегло | 200 g |
| страна на монтаж | предна ос |
| размер на конуса | 14 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър 1 | 14 mm |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | двустранен |
| размер на конуса | 14 mm |
| външна резба | M34 x 1,50 RHT M mm |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър 1 | 17 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър 1 | 17 mm |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 43,5 mm |
| височина | 68,5 mm |
| отвор | 15,5 mm |
| мярка на резбата 1 | M12X1,25 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 54 mm |
| ширина | 54 mm |
| височина | 116,5 mm |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| размер на конуса | 17 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| размер на конуса | 17 mm |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 87 mm |
| височина | 89 mm |
| отвор | 14 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 87 mm |
| височина | 79 mm |
| отвор | 14 mm |