| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 44 mm |
| отвор | 16 mm |
| мярка на резбата 1 | M12X1,25 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| технически информационен номер | Ball joint |
| диаметър | 40 mm |
| конструктивна височина | 83 mm |
| монтажен диаметър | 14,3 mm |
| външна резба 1 | 12 x 1,25 mm |
| ширина | 40 mm |
| тегло | 300 g |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| размер на конуса | 14 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 44 mm |
| височина | 84,5 mm |
| отвор | 16 mm |
| мярка на резбата 1 | M12X1,25 |
| външна резба | M12x1,25 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| технически информационен номер | Ball joint |
| диаметър | 40 mm |
| конструктивна височина | 83 mm |
| монтажен диаметър | 14,3 mm |
| външна резба 1 | 12 x 1,25 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 44 mm |
| ширина | 44 mm |
| височина | 83 mm |
| мярка на резбата | M12x1.25 |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| диаметър 1 | 14 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| мярка на резбата | M10x1.25 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| размер на конуса | 14 mm |
| външна резба | M12 x 1,25 RHT M mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| размер на конуса | 14 mm |
| външна резба | M12 x 1,25 RHT M mm |
| външен диаметър | 40 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| размер на конуса | 14 mm |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| размер на конуса | 14 mm |
| външен диаметър | 40 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | R10081 |
| само във връзка с | Circlip |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | необходим е специален инструмент за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без предпазен пръстен |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| мярка на резбата | M12*1.25 |
| размер на конуса | 14 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 1:8 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| размер на конуса | 14 mm |
| външен диаметър | 40 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | R10081 |
| само във връзка с | Circlip |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | необходим е специален инструмент за монтаж |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| по избор |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| външен диаметър 1 | 40 mm |
| външна резба 2 | M12x1,25 mm |
| тегло | 0,36 kg |