| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 48 mm |
| ширина | 48 mm |
| височина | 88 mm |
| мярка на резбата | M14x2 |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| диаметър 1 | 12,8 mm |
| тегло | 440 g |
| външна резба 2 | M 14x1,5 mm |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| размер на конуса | 18 mm |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 89 mm |
| отвор | 20,6 mm |
| мярка на резбата 1 | M14X2 |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 83,5 mm |
| височина | 57,5 mm |
| отвор | 14,6 mm |
| мярка на резбата 1 | M10X1,5 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| технически информационен номер | Ball joint |
| диаметър | 43 mm |
| конструктивна височина | 91,5 mm |
| монтажен диаметър | 18 mm |
| външна резба 1 | 14 x 1,5 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| диаметър 1 | 18 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 114 mm |
| ширина | 42 mm |
| височина | 75 mm |
| мярка на резбата | M10x1.5 |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| размер на конуса | 18 mm |
| външен диаметър | 43 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| мярка на резбата 1 | MM14x1.25R |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | R10081 |
| само във връзка с | Circlip |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | необходим е специален инструмент за монтаж |
| тегло | 350 g |
| външна резба 2 | M 10x1,5 mm |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | предна ос |
| размер на конуса | 13 mm |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | предна ос |