| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| размер на конуса | 18 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| ъгъл на наклона на конус | / |
| размер на конуса | 18 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| само във връзка с | 3 x M8 + 1 x M12 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| продуктов номер | 4221535 |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 18 mm |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 45 mm |
| височина | 52,5 mm |
| отвор | 12 mm |
| страна на монтаж | отзад |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | двустранен |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| размер на конуса | 18 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | двустранен |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| размер на конуса | 18 mm |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| дължина | 77 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 65 mm |
| отвор | 20 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| глава на болт (щифт) | 20 mm |
| тегло | 0,475 kg |
| необходими бройки | 2 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| външен диаметър | 18 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 0,530 kg |
| необходими бройки | 2 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| глава на болт (щифт) | 20 mm |
| тегло | 0,475 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| тип управление | за напречен носач |
| размер на конуса | 20 mm |
| Диаметър на точките на укрепване | 10,5 |
| брой на дупките за закрепване | 3 |
| външен диаметър | 18 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 0,530 kg |
| необходими бройки | 2 |
| необходими бройки | 2 |
| размер на конуса | 18 mm |
| дължина | 76 mm |
| ширина | 89 mm |
| височина | 83 mm |
| мярка на резбата | Pinch Bolt 20mm |
| дебелина | 18 mm |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 78 mm |
| ширина | 92 mm |
| височина | 78 mm |
| мярка на резбата | Pinch Bolt 18mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| ъгъл на наклона на конус | / |
| размер на конуса | 20 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| само във връзка с | 3 x M10 |
| необходими бройки | 2 |
| размер на конуса | 20 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |