| тегло | 650 g |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | предна ос |
| размер на конуса | 17 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| диаметър 1 | 17,2 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 115 mm |
| ширина | 48 mm |
| височина | 84 mm |
| мярка на резбата | 1/2x20 UNF |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 72,9 mm |
| височина | 74,3 mm |
| отвор | 19,2 mm |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| мярка на резбата | 1/2"-20 UNF |
| дължина | 31,2 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| мярка на резбата | M12*1.25 |
| размер на конуса | 17 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 1:8 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | горе |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| мярка на резбата 2 | 1/2x20h |
| брой на дупките | 2 |
| вид на резбата | с цолова резба |
| тегло | 0,722 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отвън |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |