| тип управление | за напречен носач |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 2 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| външна резба | M10x1,0 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 19896/1 |
| страна на монтаж | отдолу |
| външна резба | M10x1,0 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 19895/1 |
| тегло | 400 g |
| външна резба 2 | M 10x1 mm |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| размер на конуса | 14,7 mm |
| тегло | 400 g |
| външна резба 2 | M 10x1 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| размер на конуса | 14,7 mm |
| тип управление | за напречен носач |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| номер на артикул в чифта | 103 998 |
| тип управление | за напречен носач |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| номер на артикул в чифта | 103 997 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| продуктов номер | 4220170 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| размер на конуса | 14,6 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 1/10 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| размер на конуса | 14,6 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 1/10 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| номер на артикул в чифта | 30 78 0023 |
| външна резба | M10 x 1 mm |
| тегло | 0,36 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| продуктов номер | 4220180 |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| ъгъл на наклона на конус | 1/10 |
| диаметър 1 | 14,7 mm |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| ъгъл на наклона на конус | 1/10 |
| диаметър 1 | 14,7 mm |
| страна на монтаж | отдолу |
| външна резба | M10x1,0 mm |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 19896 |
| страна на монтаж | отдолу |
| външна резба | M10x1,0 mm |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 19895 |
| номер на артикул в чифта | 30 78 0022 |
| външна резба | M10 x 1 mm |
| тегло | 0,36 kg |
| необходими бройки | 1 |
| необходими бройки | 1 |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 77 mm |
| ширина | 83 mm |
| височина | 76 mm |
| мярка на резбата | M10x1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 77 mm |
| ширина | 83 mm |
| височина | 76 mm |
| мярка на резбата | M10x1 |
| страна на монтаж | дясно |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 04944 |
| външна резба | M10 x 1 mm |
| тегло | 0,360 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 04936 |
| външна резба | M10 x 1 mm |
| тегло | 0,360 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| ъгъл на наклона на конус | 1/10 |
| размер на конуса | 14,7 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| мярка на резбата 1 | MM10X1.25R |
| номер на артикул в чифта | 63582 |
| само във връзка с | 3 x M8 |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 47 mm |
| височина | 56 mm |
| отвор | 16 mm |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 47 mm |
| височина | 56 mm |
| отвор | 16 mm |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| ъгъл на наклона на конус | 1/10 |
| размер на конуса | 14,7 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| мярка на резбата 1 | MM10X1.25R |
| номер на артикул в чифта | 63583 |
| само във връзка с | 3 x M8 |
| номер на артикул в чифта | 14426 |
| външна резба | M10 x 1 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| тегло | 0,100 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 14424 |
| външна резба | M10 x 1 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| тегло | 0,110 kg |
| необходими бройки | 1 |
| мярка на резбата | M10x1 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| номер на артикул в чифта | 116 010 8249 |
| мярка на резбата | M10x1 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| номер на артикул в чифта | 116 010 8248 |
| размер на конуса | 16 mm |
| размер на конуса | 16 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| брой на дупките | 3 |
| външна резба 2 | M10x1 mm |
| тегло | 0,446 kg |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| брой на дупките | 3 |
| външна резба 2 | M10x1 mm |
| тегло | 0,466 kg |
| номер на артикул в чифта | 30 78 0038 |
| външна резба | M10 x 1 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| тегло | 0,100 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 30 78 0037 |
| външна резба | M10 x 1 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| тегло | 0,112 kg |
| необходими бройки | 1 |
| мярка на резбата | M10X1.25 RHT |
| размер на конуса | 14,7 mm |
| тегло | 0,4 kg |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| номер на артикул в чифта | JBJ244 |
| мярка на резбата | M10*1.25 |
| ъгъл на наклона на конус | 1:6 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| номер на артикул в чифта | JBJ243 |
| мярка на резбата | M10*1.25 |
| ъгъл на наклона на конус | 1:6 |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| ъгъл на наклона на конус | 1/10 |
| размер на конуса | 14,7 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| мярка на резбата 1 | MM10X1.25R |
| номер на артикул в чифта | 63583 |
| само във връзка с | 3 x M8 |
| страна на монтаж | предна ос |
| ъгъл на наклона на конус | 1/10 |
| размер на конуса | 14,7 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| мярка на резбата 1 | MM10X1.25R |
| номер на артикул в чифта | 63582 |
| само във връзка с | 3 x M8 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| диаметър | 15 mm |
| за OEномер | 6N0407365A |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |