| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| ъгъл на наклона на конус | 1/5 |
| размер на конуса | 15,2 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| мярка на резбата 1 | MM12X1.5R |
| номер на артикул в чифта | 63589 |
| само във връзка с | 3 x M10 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| ъгъл на наклона на конус | 1/5 |
| размер на конуса | 15,2 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| мярка на резбата 1 | MM12X1.5R |
| номер на артикул в чифта | 63588 |
| само във връзка с | 3 x M10 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| ограничение за производител | PR code 1ZE, 1ZP |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| ограничение за производител | PR code 1ZE, 1ZP |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| ъгъл на наклона на конус | 1/5 |
| размер на конуса | 15,4 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| мярка на резбата 1 | MM12X1.5R |
| номер на артикул в чифта | 63586 |
| само във връзка с | 3 x M10 |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| ъгъл на наклона на конус | 1/5 |
| размер на конуса | 15,4 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| мярка на резбата 1 | MM12X1.5R |
| номер на артикул в чифта | 63587 |
| само във връзка с | 3 x M10 |
| размер на конуса | 15,3 mm |
| размер на конуса | 15,3 mm |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | 37220 01 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | ляво |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | 37220 01 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | дясно |