| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина | 40,5 mm |
| отвор | 16,5 mm |
| размер на конуса | 16,5 mm |
| външен диаметър | 40,5 mm |
| външна резба | M12x1,5 mm |
| необходими бройки | 2 |
| цвят | жълт |
| материал | стомана |
| повърхност | поцинкован |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| глава на болт (щифт) | 16,7 mm |
| външен диаметър 1 | 45,55 mm |
| външен диаметър 2 | 40,37 mm |
| тегло | 0,27 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| външен диаметър | 40 mm |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| ъгъл на наклона на конус | / |
| размер на конуса | 16,5 mm |
| външен диаметър | 40,2 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | R10079 |
| само във връзка с | Circlip |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | необходим е специален инструмент за монтаж |
| цвят | жълт |
| материал | стомана |
| повърхност | поцинкован |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| глава на болт (щифт) | 16,5 mm |
| външен диаметър 1 | 45,5 mm |
| външен диаметър 2 | 40,3 mm |
| тегло | 0,27 kg |
| необходими бройки | 2 |
| външен диаметър 1 | 45,5 mm |
| външен диаметър 2 | 40,3 mm |
| глава на болт (щифт) | 16,7 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |