| конструктивна височина 1 | 85,5 mm |
| външна резба | M16x1,5 mm |
| тегло | 780 g |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| размер на конуса | 16 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| тегло | 0,65 kg |
| номер на артикул в чифта | 19569 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| тегло | 0,65 kg |
| номер на артикул в чифта | 19568 |
| външна резба | M16x1,5 mm |
| конструктивна височина 1 | 85,5 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| номер на артикул в чифта | 19562 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| номер на артикул в чифта | 19561 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отвън |
| дебелина | 15,6 mm |
| размер на конуса | 15,6 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отвън |
| размер на конуса | 15,6 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| размер на конуса | 15,53 mm |
| вътрешна резба | M12 x 1,25 RHT F mm |
| външна резба | M14 x 1,50 RHT M mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| размер на конуса | 15,53 mm |
| вътрешна резба | M12 x 1,25 RHT F mm |
| външна резба | M14 x 1,50 RHT M mm |
| номер на артикул в чифта | 81 92 3245 |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | ляво |
| тегло | 0,600 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| ъгъл на наклона на конус | 1/6 |
| диаметър 1 | 15,6 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| номер на артикул в чифта | 23245 |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | ляво |
| тегло | 0,600 kg |
| необходими бройки | 1 |
| размер на конуса | 15,5 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 1/6 |
| мярка на резбата 1 | M14x1,50 |
| тегло | 0,6 kg |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| ъгъл на наклона на конус | 1/6 |
| размер на конуса | 15,6 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| мярка на резбата 1 | MM14x1.5R |
| номер на артикул в чифта | 45981 |
| само във връзка с | 3 x M12 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| ъгъл на наклона на конус | 1/6 |
| размер на конуса | 15,6 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| номер на артикул в чифта | 45980 |
| само във връзка с | 3 x M12 |
| тегло | 0,6 kg |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| размер на конуса | 15 mm |
| външна резба | M14 x 1,50 RHT M mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 120 mm |
| ширина | 65 mm |
| височина | 80 mm |
| мярка на резбата | M14x1.5 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 120 mm |
| ширина | 65 mm |
| височина | 80 mm |
| мярка на резбата | M14x1.5 |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,8 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вътрешна резба | M12 x 1,25 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| външна резба | M12 x 1,25 mm |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,824 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отвън |
| размер на конуса | 15,6 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отвън |
| дебелина | 15,6 mm |
| размер на конуса | 15,6 mm |
| номер на артикул в чифта | 23244 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 0,600 kg |
| необходими бройки | 1 |