| страна на монтаж | отдолу |
| ъгъл на наклона на конус | 1/6 |
| размер на конуса | 15,3 mm |
| монтажна височина | 92 mm |
| вид на закрепването | триточково закрепване |
| външна резба | M14x1,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 100 mm |
| ширина | 85 mm |
| височина | 85 mm |
| мярка на резбата | M14x1.5 |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| мярка на резбата | M14*1.5 |
| ъгъл на наклона на конус | 1:6 |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,790 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| конструктивна височина | 91,5 mm |
| вътрешна резба | 12 X 1,5 mm |
| монтажен диаметър | 15 mm |
| външна резба | 14 X 1,5 mm |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | двустранен |
| размер на конуса | 15,2 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| външна резба | M12 x 1,25 mm |
| повърхност | поцинкован |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| тегло | 0,600 kg |
| необходими бройки | 2 |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| външна резба | M12 x 1,25 mm |
| повърхност | поцинкован |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| тегло | 0,600 kg |
| необходими бройки | 2 |
| височина | 87 mm |
| мярка на резбата | M14x1.5 |
| страна на монтаж | предна ос |
| конструктивна височина | 91,5 mm |
| вътрешна резба | 12 X 1,5 mm |
| монтажен диаметър | 15 mm |
| външна резба | 14 X 1,5 mm |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| ъгъл на наклона на конус | 1/6 |
| размер на конуса | 15,3 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| мярка на резбата 1 | MM14x1.5R |
| само във връзка с | 3 x M12 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| брой на дупките | 3 |
| външна резба 2 | M14x1,5 mm |
| тегло | 0,626 kg |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| размер на конуса | 15,3 mm |
| необходими бройки | 2 |
| размер на конуса | 15,1 mm |
| размер на конуса | 15 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 1/6 |
| мярка на резбата 1 | M14x1.5 |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 55,7 mm |
| височина | 62,5 mm |
| отвор | 18 mm |
| мярка на резбата 1 | M14X1,5 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| мярка на резбата | M14x1,5 |