| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| размер на конуса | 14,8 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 1/10 |
| външен диаметър | 38,3 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отгоре |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| тегло | 0,3 kg |
| външен диаметър | 38,3 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отгоре |
| тегло | 0,4 kg |
| външна резба | M 10 x 1 mm |
| външен диаметър | 38,3 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |