| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | двустранен |
| размер на конуса | 19,7 mm |
| външен диаметър | 48,4 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 0,71 kg |
| външен диаметър | 48,3 mm |
| външна резба | M17 x 1,5 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отгоре |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| тегло | 0,712 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | на предната ос отгоре |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 63 mm |
| ширина | 63 mm |
| височина | 115 mm |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| външен диаметър | 48,3 mm |
| външна резба | M17 x 1,5 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отгоре |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| тегло | 0,712 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с предпазен пръстен |
| размер на конуса | 19,5 mm |
| външна резба | M18 x 1,50 RHT M mm |
| външен диаметър 1 | 63 mm |
| външен диаметър 2 | 48,3 mm |
| диаметър | 48,3 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| мярка на резбата | M18x1,5 |
| външен диаметър | 48,6 mm |
| усилено изпълнение |
| за OEномер | 211 405 371 A |
| страна на монтаж | отпред |
| тегло | 0,712 kg |
| външна резба | M 17 x 1,5 mm |
| външен диаметър | 48,3 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отгоре |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 48,3 mm |
| височина | 87,5 mm |
| отвор | 22,5 mm |
| мярка на резбата 1 | M18X1,5 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| дебелина | 22 mm |