| за OEномер | 251 407 187 |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | на предната ос отгоре |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 42 mm |
| отвор | 20 mm |
| мярка на резбата 1 | M16X1,5 |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| монтажен диаметър | 48,3 mm |
| външен диаметър | 48,3 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | горе |
| продуктов номер | 4220600 |
| тип управление | за напречен носач |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | горе |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| брой на проводите | 2 |
| страна на монтаж | на предната ос отгоре |
| мярка на резбата | M16x1,5 |
| тегло | 0,45 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | двустранен |
| размер на конуса | 18 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 1/10 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| продуктов номер | 4220610 |
| тип управление | за напречен носач |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| брой на проводите | 2 |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 19,7 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| размер на конуса | 19,6 mm |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 18,1 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 51 mm |
| ширина | 74 mm |
| височина | 95 mm |
| мярка на резбата | M16x1.5 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 57 mm |
| ширина | 63 mm |
| височина | 120 mm |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| тип управление | за напречен носач |
| вид на монтаж | завинтен |
| размер на конуса | 18,1 mm |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 42 mm |
| височина | 67 mm |
| отвор | 20 mm |
| мярка на резбата 1 | M16X1,5 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | двустранен |
| размер на конуса | 18 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 1/10 |
| за OEномер | 251 407 361 |
| страна на монтаж | отпред |
| външна резба | M18 x 1,5 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| тегло | 0,625 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външна резба | M18 x 1,5 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| тегло | 0,625 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| тегло | 0,62 kg |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| ъгъл на наклона на конус | 1/10 |
| размер на конуса | 19,7 mm |
| външен диаметър | 48,4 mm |
| мярка на резбата 1 | MM18x1.5R |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | R10117 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | необходим е специален инструмент за монтаж |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | горе |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| брой на дупките | 2 |
| външна резба 2 | M16x1,5 mm |
| тегло | 0,520 kg |
| външна резба | M16 x 1,5 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отгоре |
| тегло | 0,455 kg |
| външен диаметър | 48,6 mm |
| вид на монтаж | запресован |
| размер на конуса | 19,8 mm |
| външна резба | M16 x 1,5 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отгоре |
| тегло | 0,455 kg |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| ъгъл на наклона на конус | 1/10 |
| размер на конуса | 18,1 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| мярка на резбата 1 | MM16x1.5R |
| само във връзка с | 2 x M10 |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| мярка на резбата | M18x1,5 |
| външен диаметър | 48 mm |
| усилено изпълнение |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| ъгъл на наклона на конус | 1/10 |
| размер на конуса | 19,7 mm |
| външен диаметър | 48,4 mm |
| мярка на резбата 1 | MM18x1.5R |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | R10117 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | необходим е специален инструмент за монтаж |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| мярка на резбата | M16x1,5 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| усилено изпълнение |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 47,95 mm |
| височина | 91 mm |
| отвор | 22 mm |
| мярка на резбата 1 | M18X1,5 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отвън |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна накладка | стандартен размер |
| диаметър | 48,3 mm |