| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 102,5 mm |
| височина | 89 mm |
| отвор | 22 mm |
| мярка на резбата 1 | M16X1,5 |
| страна на монтаж | на предната ос отгоре |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| продуктов номер | 4220630 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| продуктов номер | 4220635 |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | предна ос |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | горе |
| размер на конуса | 18 mm |
| мярка на резбата | M16x1,5 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | горе |
| продуктов номер | 4220640 |
| тегло | 530 g |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | предна ос |
| размер на конуса | 18 mm |
| външен диаметър | 45 mm |
| външна резба | M16 x 1,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гайка |
| страна на монтаж | на предната ос отгоре |
| тегло | 0,535 kg |
| необходими бройки | 2 |
| тегло | 490 g |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| размер на конуса | 20 mm |
| тип управление | за напречен носач |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 54,8 mm |
| височина | 83,2 mm |
| отвор | 20,5 mm |
| мярка на резбата 1 | M16X1,5 |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| мярка на резбата | M16x1,5 |
| размер на конуса | 20,5 mm |
| тип управление | за напречен носач |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 55 mm |
| ширина | 55 mm |
| височина | 115 mm |
| мярка на резбата | M16x1.5 |
| външна резба | M16 x 1,5 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| тегло | 0,491 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | за напречен носач |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| размер на конуса | 20,2 mm |
| ширина | 104 mm |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 17,9 mm |
| диаметър на отвора на фланеца | 10 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | двустранен |
| размер на конуса | 18 mm |
| външна резба | M16 x 1,50 mm |
| външен диаметър | 45,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| размер на конуса | 20,5 mm |
| външна резба | M16 x 1,50 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 1/10 |
| вътрешен диаметър | 11 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| размер на конуса | 20,5 mm |
| външна резба | M16 x 1,50 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 1/10 |
| вътрешен диаметър | 11 mm |
| външен диаметър | 45 mm |
| външна резба | M16 x 1,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гайка |
| страна на монтаж | на предната ос отгоре |
| тегло | 0,535 kg |
| необходими бройки | 2 |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 20,3 mm |
| диаметър на отвора на фланеца | 12 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| размер на конуса | 20,2 mm |
| ширина | 104 mm |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| размер на конуса | 17,9 mm |
| външен диаметър | 45,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| мярка на резбата 1 | MM16x1.5R |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | R10113 |
| само във връзка с | Ring |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | необходим е специален инструмент за монтаж |
| за OEномер | 7D0 407 361 |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | предна ос |
| мярка на резбата | M16x1.5 |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 41,5 mm |
| височина | 88,3 mm |
| отвор | 22 mm |
| мярка на резбата 1 | M16X1,5 |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| размер на конуса | 20,5 mm |
| за OEномер | 701 407 361 B |
| страна на монтаж | отпред |
| външна резба | M16 x 1,5 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| тегло | 0,53 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | двустранен |
| размер на конуса | 18 mm |
| външна резба | M16 x 1,50 mm |
| външен диаметър | 45,5 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| размер на конуса | 20,5 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отгоре |
| външен диаметър | 45,5 mm |
| размер на конуса | 18 mm |
| вид на монтаж | запресован |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | горе |
| външен диаметър 1 | 45,4 mm |
| външна резба 2 | M16x1,5 mm |
| тегло | 0,58 kg |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| брой на дупките | 2 |
| външна резба 2 | M16x1,5 mm |
| тегло | 0,616 kg |
| размер на конуса | 20,5 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 1/10 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| мярка на резбата | M16x1,5 |
| разстояние между дупките 1/разстояние между дупките 2 | 80 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| усилено изпълнение |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| мярка на резбата | M16x1,5 |
| външен диаметър | 46 mm |
| височина | 106 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| усилено изпълнение |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| мярка на резбата | M16*1.5 |
| ъгъл на наклона на конус | 1:10 |
| размер на конуса | 13,5 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| ъгъл на наклона на конус | 1/10 |
| размер на конуса | 20,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| мярка на резбата 1 | MM16x1.5R |
| само във връзка с | 2 x M12 |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| тегло | 0,58 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| ъгъл на наклона на конус | 1/10 |
| размер на конуса | 20,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| мярка на резбата 1 | MM16x1.5R |
| само във връзка с | 2 x M12 |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| тегло | 0,58 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| мярка на резбата | M16x1,5 |
| дължина | 40 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| усилено изпълнение |
| мярка на резбата | M16X1.5 RHT |
| размер на конуса | 20,5 mm |
| тегло | 0,56 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | двустранен |
| дебелина | 20 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| дебелина | 22 mm |
| ширина | 102 mm |
| разстояние между дупките 1/разстояние между дупките 2 | 80 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отвън |
| ширина | 104 mm |
| разстояние между дупките 1/разстояние между дупките 2 | 80 |
| дебелина | 22 mm |