| размер на конуса | 22 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| страна на монтаж | отпред |
| ъгъл на наклона на конус | 1/6 |
| размер на конуса | 18,2 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| мярка на резбата 1 | MM14X1.5R |
| само във връзка с | 2 x M12 |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| ъгъл на наклона на конус | 1/6 |
| размер на конуса | 18,2 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| само във връзка с | 2 x M12 |
| проверено общо тегло | 3200 kg |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 22 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,49 kg |
| необходими бройки | 2 |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 22 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,49 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| размер на конуса | 22 mm |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | 37476 01 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 22 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,572 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| размер на конуса | 22 mm |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | 37476 01 |