| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 1 kg |
| необходими бройки | 2 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 1 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 67 mm |
| ширина | 82 mm |
| височина | 77 mm |
| мярка на резбата | M12x1.25 |
| тегло | 500 g |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| размер на конуса | 14,5 mm |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 477 mm |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| дебелина | 16 mm |