| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| тегло | 450 g |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| размер на конуса | 14,3 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 14,3 mm |
| вътрешна резба | M12 x 1,25 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 0,428 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| необходими бройки | 2 |
| вътрешна резба | M12 x 1,25 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 0,428 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 102 mm |
| височина | 75,8 mm |
| отвор | 16,4 mm |
| мярка на резбата 1 | M12X1,25 |
| размер на конуса | 14,3 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 130 mm |
| ширина | 40 mm |
| височина | 72,8 mm |
| мярка на резбата | M12x1.25 |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| мярка на резбата | M12x1,25 |
| дължина | 39 mm |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| размер на конуса | 14,3 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| мярка на резбата 1 | MM12x1.5R |
| само във връзка с | 2 x M10 |
| тегло | 0,428 kg |
| вътрешна резба | M 12 x 1,25 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| дебелина | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |