| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| необходими бройки | 2 |
| мярка на резбата | M12x1,75 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 75 mm |
| отвор | 18 mm |
| мярка на резбата 1 | M12X1,75 |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 15,5 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| продуктов номер | 4226300 |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| мярка на резбата | M12x1,75 |
| дължина | 37,5 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| дебелина | 18 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 75 mm |
| отвор | 18 mm |
| мярка на резбата 1 | M12X1,75 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 0,495 kg |
| необходими бройки | 2 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| страна на монтаж | предна ос |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 0,495 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| брой на дупките | 2 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| външна резба 2 | M12x1,75 mm |
| тегло | 0,612 kg |