| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| необходими бройки | 2 |
| мярка на резбата | M12x1,75 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 58 mm |
| ширина | 102 mm |
| височина | 95 mm |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| мярка на резбата | M12x1,75 |
| дължина | 37,5 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| дебелина | 18 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| страна на монтаж | предна ос |