| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 87,75 mm |
| отвор | 18 mm |
| мярка на резбата 1 | M14X1,5 |
| дължина | 125 mm |
| ширина | 71 mm |
| височина | 94 mm |
| мярка на резбата | M14x1.5 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина | 85 mm |
| височина | 71,5 mm |
| отвор | 21,8 mm |
| мярка на резбата 1 | M14X1,5 |
| необходими бройки | 2 |
| необходими бройки | 2 |
| размер на конуса | 21 mm |