| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| размер на конуса | 18 mm |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| необходими бройки | 2 |
| необходими бройки | 2 |
| размер на конуса | 21 mm |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| размер на конуса | 21 mm |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| необходими бройки | 2 |
| размер на конуса | 18 mm |
| страна на монтаж | предна ос |