| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| параметър | 3903000 |
| размер на конуса | 15 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 46,5 mm |
| ширина | 46,5 mm |
| височина | 68 mm |
| мярка на резбата | M12x1.25 |
| страна на монтаж | предна ос |
| мярка на резбата | M12x1.25 |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| размер на конуса | 15 mm |
| външна резба | M12 x 1,25 RHT M mm |
| дължина | 83,3 mm |
| външен диаметър | 39,8 mm |
| външен диаметър | 43 mm |
| външна резба | M12 x 1,25 mm |
| дължина на резбата | 18,6 mm |
| размер на ключ | 19 |
| DIN/ISO | 10511 |
| цвят | черен |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,33 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| технически информационен номер | Ball joint |
| диаметър | 40 mm |
| конструктивна височина | 82 mm |
| монтажен диаметър | 15 mm |
| външна резба 1 | 12 x 1,25 mm |
| размер на конуса | 15 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| мярка на резбата 1 | M12x1.25 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| технически информационен номер | Ball joint |
| диаметър | 40 mm |
| конструктивна височина | 82 mm |
| монтажен диаметър | 15 mm |
| външна резба 1 | 12 x 1,25 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| продуктов номер | 4226370 |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 47 mm |
| отвор | 17 mm |
| мярка на резбата 1 | M12X1,25 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| мярка на резбата | M12x1,25 |
| външен диаметър | 40 mm |
| височина | 49 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с предпазен пръстен |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| за OEномер | 30863989 |
| за OEномер | 30863988 |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| за OEномер | MB241883 |
| за OEномер | 30864209 |
| за OEномер | 30887470 |
| за OEномер | 30887033 |
| за OEномер | 30864208 |
| за OEномер | 30887469 |
| за OEномер | 30887025 |
| мярка на резбата | M12*1.25 |
| размер на конуса | 15 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 1:8 |
| дължина | 83,3 mm |
| външен диаметър | 39,8 mm |
| външен диаметър | 43 mm |
| външна резба | M12 x 1,25 mm |
| дължина на резбата | 18,6 mm |
| размер на ключ | 19 |
| DIN/ISO | 10511 |
| цвят | черен |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,33 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| необходими бройки | 2 |
| размер на конуса | 15 mm |
| външна резба | M 12 x 1,25 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| размер на конуса | 15 mm |
| външна резба | M12 x 1,25 RHT M mm |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 15 mm |
| външен диаметър | 40 mm |
| размер на конуса | 15 mm |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| мярка на резбата | M12x1,25 |
| външен диаметър | 40 mm |
| височина | 49 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| външен диаметър 1 | 39,75 mm |
| външна резба 2 | M12x1,25 mm |
| тегло | 0,31 kg |
| мярка на резбата | M12X1.5 RHT |
| размер на конуса | 15 mm |
| тегло | 0,34 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |