| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 56 mm |
| мярка на резбата 1 | M14x1,5 |
| брой на дупките за закрепване | 3 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| ъгъл на наклона на конус | 1/6 |
| размер на конуса | 18 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| мярка на резбата 1 | MM14X1.5R |
| само във връзка с | 3 x M10 |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| размер на конуса | 22 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,480 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 94 mm |
| ширина | 84 mm |
| височина | 101 mm |
| мярка на резбата | M14x1.5 |
| размер на конуса | 18 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| размер на конуса | 22 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,480 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| размер на конуса | 22 mm |
| тип управление | за напречен носач |
| външна резба 1 | M14x1,5 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |