| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър 1 | 19 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,600 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 94 mm |
| височина | 65,5 mm |
| отвор | 15 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,600 kg |
| необходими бройки | 2 |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,55 kg |
| необходими бройки | 2 |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,55 kg |
| необходими бройки | 2 |