| дължина | 69 mm |
| дебелина | 59,6 mm |
| външен диаметър | 22 mm |
| брой на дупките | 3 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,785 kg |
| необходими бройки | 2 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| размер на конуса | 19 mm |
| тип управление | за напречен носач |