| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина | 75 mm |
| отвор | 14 mm |
| мярка на резбата 1 | M14X2 |
| дължина | 98 mm |
| ширина | 48 mm |
| височина | 95 mm |
| мярка на резбата | M14x1.5 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина | 75 mm |
| височина | 45 mm |
| отвор | 14 mm |
| мярка на резбата 1 | M14X2 |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| ъгъл на наклона на конус | 1/6 |
| размер на конуса | 14,8 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| мярка на резбата 1 | MM14X1.5R |
| само във връзка с | 2 x M12 |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,55 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| мярка на резбата | M14x2,0 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| усилено изпълнение |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,55 kg |
| необходими бройки | 2 |