| диаметър | 96 mm |
| височина | 107 mm |
| диаметър 1/диаметър 2 | 19,0/29,0 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| брой на дупките | 6 |
| страна на монтаж | задна ос |
| брой на дупките | 6 |
| продуктов номер | 4200341 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| брой на дупките | 6 |
| дебелина | 107 mm |
| брой на дупките | 6 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,8 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина | 107 mm |
| брой на дупките | 6 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,8 kg |
| необходими бройки | 2 |
| диаметър 1/диаметър 2 | 19,0/29,0 mm |
| височина | 107 mm |
| диаметър | 96 mm |