| дължина | 47 cm |
| запалителна свещ | тип съединение SAE |
| запалителна бобина | тип съединение зъб на трион |
| дължина | 27 cm |
| запалителна свещ | тип съединение SAE |
| запалителна бобина | тип съединение зъб на трион |
| дължина | 66 cm |
| запалителна свещ | тип съединение SAE |
| запалителна бобина | тип съединение зъб на трион |
| дължина на кабела | 230 mm |
| дължина на кабела | 420 mm |
| дължина на кабела | 590 mm |
| дължина на кабела | 620 mm |
| количество | 4 |
| запалителен кабел | тип съединение SAE |
| запалителен кабел | меден запалителен кабел |
| запалителна бобина | тип съединение M4 |
| за диаметър на кабел | 7 mm |
| брой контакти | 4 |
| брой проводи | 4 |
| брой проводи | 4 |
| цвят | черен |
| присъединителна техника | SAE |
| присъединителна техника | M4 |
| външен диаметър | 7 mm |
| качество | Silikon |
| ID на кабела | C |
| дължина 1 | 600 mm |
| дължина 2 | 650 mm |
| Дължина 3 | 450 mm |
| Дължина 4 | 300 mm |
| гаранция | 5 години гаранция |
| брой контакти | 4 |
| диаметър | 7 mm |
| запалителна свещ | тип съединение SAE |
| запалителна бобина | тип съединение зъб на трион |
| диаметър | 7 mm |
| материал | мед |
| запалителна свещ | тип съединение SAE |
| дистрибутор на запалването/ палец | тип съединение зъб на трион |
| дължина 1 | 270 mm |
| дължина 2 | 450 mm |
| Дължина 3 | 660 mm |
| Дължина 4 | 660 mm |
| материал | мед |
| материал | силикон |
| запалителен кабел | тип съединение M4 |
| дължина 1 | 591 mm |
| дължина 2 | 621 mm |
| Дължина 3 | 421 mm |
| количество | 1 |
| Дължина 4 | 231 mm |
| запалителен кабел | тип съединение SAE |